Co koupit přítelkyni k narozeninám

Někteří lidé velmi rádi dárky rozdávají a těší je radost, kterou jimi přinesou. Podmínkou je ovšem dobře odhadnout vkus obdarované osoby, aby dárek skutečně přinesl kýžený účinek. Že to ne vždy funguje, je vám zřejmě jasné, a tak to nejobtížnější, co vás čeká, pokud chcete přítelkyni připravit milé překvapení, není našetřit potřebný obnos, ale samotný dárek vybrat.

dívka v přírodě

Rádi bychom vám v tomto směru byli nápomocni a doporučili vám navštívit obchod About You a vybrat tu tři předměty, s nimiž nemůžete šlápnout vedle, co se týče velikostí, a zřejmě ani z hlediska osobního vkusu. Jak tedy začít?

Boty – jaké typy obuvi ráda vaše dívka či žena nosí? Sportovní tenisky, páskové sandály, uzavřené lodičky, boty na platformě nebo vyšší kozačky? Má ráda boty na podpatku nebo se vyšším podpatkům vysloveně vyhýbá? A jaké preferuje barvy a materiál, případně styl? Stačí nahlédnout do botníku, vyfotit si jej, přesně změřit velikost vnitřní stélky na milimetry a můžete vybírat. Na About You je k dispozici několik stovek či tisíc párů obuvi všech možných i nemožných typů. Výhodou pro vás je pouhá podmínka znalosti jediné velikosti – délky chodidla.

měření ženských boků

Čepice a rukavice – u čepic a rukavic se také nemůžete příliš splést, s velikostí rukavic vám poradí třeba maminka a čepice mívají stahovací pásky či knoflíky, takže jsou spíše, co se týče velikostí, univerzální. Vás by měl zajímat především materiál, styl a střih, což opět snadno odvodíte z šatníku vaší vyvolené.

PyžamoAbout You slevový kód 20 uplatníte i tehdy, rozhodnete-li se nakoupit dámské pyžamo. Mohou to být pouze pyžamové kalhoty, anebo celý komplet. Oblíbené jsou zejména výrobky ze stoprocentní bavlny, i když někomu vyhovují i polyesterová vlákna. Pyžama mohou být určena pro celoroční spaní, anebo jsou ryze sezonní záležitostí. Výhodou nákupu pyžama je snadné určení jeho velikosti, většinou se totiž strefíte do správné míry, protože bývají volnější, aby umožnila větší pohybový rozsah na lůžku.

Posted in:
Articles by
Published: