Jaký je rozdíl mezi kotníkovými lodičkami a balerínkami

Když si žena obuje dámskou obuv a vyrazí do města, může to mít velice odlišný efekt v závislosti na tom, o jaký druh obutí se jedná. Má-li na sobě tenisky nebo balerínky s plochou podrážkou, budete se svým pohledem zaměřovat spíše na obličej a postavu, přičemž její nohy, zejména budou-li navíc oblečené do volnějších kalhot, vás v podstatě přestanou zajímat. Zato na nohy obuté do bot na vyšším podpatku se podívá snad každý.

dámské lodičky

Že se muži ženám dívají na nohy s určitým zaujetím, touhou a představami, že by mohly být v jejich náručí, není nic neobvyklého ani tajného, toto je všeobecně známý fakt, ovšem zamysleli jste se někdy nad tím, proč tomu tak je?

Na souměrně tvarované ženské nohy, pokud nejsou ani příliš hubené, ani oplácané tukem, se můžete dívat ze všech úhlů pohledu, a bude to vždy příjemný zážitek. Je to svým způsobem umělecké dílo, hodné obdivu, ať už jej stvořil kdokoli.

Většina mužů preferuje misionářskou polohu, při níž mají ženu pod sebou a mohou si prohlížet to nejzajímavější, co její tělo nabízí. Kromě hrudníku, bříška a vagíny sjíždí pohledem i nohy a vnímají díky nim ženu jako komplexní bytost, s níž se milují.

krása ženských chodidel v botách na podpatku

Chodidla jsou mnohdy považována za symbol fetišismu, ale to je hrubý omyl, protože tato úchylka se vztahuje na mnoho jiných předmětů, které jsou pro dotyčné aktéry důležitější, než lidská bytost. Jestliže se mužům líbí ženská chodidla, vůbec to nemusí znamenat foot fetish, ale pouze preferenci části těla, co se jim líbí, podobně jako se jiným líbí ňadra nebo zadek. A milovníků chodidel je velmi mnoho, není divu, vždyť jejich stavba je stejně obdivuhodná, jako všechny ostatní části těla.

Stavba chodidel se nejlépe zvýrazní v kotníkových lodičkách, páskové obuvi na podpatku a jakékoli další, která je konstruována s vyšším podpatkem, protože zvednutý nárt a pata dají vyniknout hluboké podélné klenbě, kulatému tvaru úzké ženské paty, kotníku a prstním kůstkám.

Posted in:
Articles by
Published: