PH vody v bazénu


Konečně začínám teplé období a začíná léto. A to znamená, že také mnoho lidí si třeba budou pořizovat bazén anebo třeba už mají bazén. A to také znamená, že byste to také o ten bazén měli starat. Neznamená to, že když si koupíte bazén, že tím tohle je všechno končí. Tohle samozřejmě ne. Musíte se samozřejmě o váš bazén starat. A mě samotnou vždycky udivuje fakt, že si třeba někdo pořídí bazén a potom se o to nestará. Nebo vlastně si pořídí cokoliv jiného a potom se o to vůbec nestará. Tohle mi přijde naprosto nelogické. Vzpomínám si na kamarádku, jak si pak jednou pořídila bazén a vůbec se o ně nestarala a potom se divila, že je celý popraskaný a že voda v bazénu se rychle kazí, až to vypadá katastrofálně.

Znáte PH bazénu?

Tak jsem kamarádce řekla, ať si pořídit třeba PH tester do bazénu. PH tester Chlorito pořídíte na webové stránce chlorito.cz, kde najdete bazénové doplňky a také tester do bazénové vody. PH tester vám právě změří vodu, jaké máte PH. Jakou máte kyselost vody. Podle mého názoru se vám to vyplatí, protože někdo opravdu potřebuje kvůli své pokožce znát, jakou kyselost má bazén anebo vlastně nějaké PH má bazén.

Hlavně děti mají citlivou pokožku.

My jsme si tohle také pořizovali a používáme to vždycky tak dvakrát nebo třikrát za měsíc, vždycky v létě. Takže nám bude stačit tak šest nebo maximálně devět nějakých PH testerů právě z tohoto webu, kde máme opravdu skvělé zkušenosti. Také máme odtud pořízený bazén a také bazénovou chemii a další bazénové doplňky. Řeknu vám, že bez bazénové chemie bychom se vůbec neobešli, protože nemáme rádi, když nám v bazénu třeba něco plave, něco nepříjemného anebo když nám třeba z bazénu pijí naši psi. Když tam je chlor, tak je to odradí. Pokud stále váháte o PH testeru, tak rozhodně neváhejte, protože se vám to vyplatí a třeba potom budete vědět, odkud se vám bere vyrážka na vaší citlivé kůži.

Posted in:
Articles by
Published: