Potřebujete proměnu?


Pokud máte partnerku která je zvyklá na to že se svým vzhledem nic moc neděláte, nejspíš jí to po letech začne vadit. Je dobré se o sebe starat alespoň trochu, a základní hygiena by měla být standardem úplně u všech bez ohledu na pohlaví. Péče a úprava vlasů a obličeje je dalším krokem, které by si měli osvojit i muži, kterým dosud bylo víceméně jedno jak vypadají. Vzhled je důležitý a proto péči o zevnějšek nepodceňujte. I když vám podle vašeho názoru příroda nenadělila obličej antického boha, neznamená to, že se o sebe nemusíte starat.

holič barber

V obchodech dnes najdete spoustu kvalitní kosmetiky, která je cenově dostupná. Muži by měli používat nejen šampon ale i kondicionér. Při výběru kosmetiky se snažte vyhnout přípravkům které jsou určeny pro obličej, tělo i vlasy a vousy. Nejlepší je mít kosmetiku na každou partii zvlášť. Složení by mělo být jiné a co je vhodné na vlasy na obličej úplně vhodné nebude. I kvalitní kosmetika může být cenově dostupná, a určitě se nemusíte stydět za to že ji používáte. Pokud ještě ne, určitě si nechte poradit a překvapte svou partnerku tím že už nemáte jen šampon 10v1, ale že máte i krém nebo olej na vousy.

Muži rádi nosí vousy, protože je to mužné. Mnoha mužům ale nesedí střih vousů. Někteří dokonce nemají ani vhodný střih vlasů. Jestli vám vaše žena naznačila že je čas na změnu, zastavte se u nás. Náš barbershop Kladno je připravený vám udělat kompletní proměnu vzhledu, ale samozřejmě vám dokážeme jen udělat nový střih a úpravu vlasů i vousů.

holení vousů

Proč jít k nám?
Barber shop je místo, kde se muži cítí jako ženy u kadeřnic. Dbáme na design a hlavně na kvalitu služeb. U nás si odpočinete v ryze mužské společnosti, kterou občas okoření naše holičky, které vám, stejně jako naši barbeři, dokážou změnit vizáž za velice dobré ceny. Naučte se o sebe starat, jsme tu pro vás.

Posted in:
Articles by
Published: