Kdy si lidé sjednávají služby úklidových firem


Máte zlomenou ruku – zlomili jste si ruku, vykloubili palec nebo zhmoždili předloktí pádem z kola a blíží se velikonoční svátky, kdy chcete mít doma naklizeno a čisto? Toto je jedna z příležitostí, kdy pozvat úklidovou firmu na mytí oken, čištění koberců a podobné fyzicky náročnější činnosti.

Nemáte čas – někteří lidé jsou natolik pracovně zaneprázdněni, že ačkoli milují pořádek a čistotu ve svém příbytku či v kanceláři a na jiném pracovišti, nejsou schopni se do úklidu pustit. Prostě na to nemají dostatek času a elánu. Raději si jdou zaběhat do parku v barefoot obuvi nebo projet na kole a úklid za ně obstará profesionál.

úklid domácnosti

Nemáte čisticí stroj na koberce – máte doma zašpiněný a zapáchající koberec, s nímž si již neporadí běžný vysavač a nechcete kvůli tomu kupovat drahý čisticí stroj? Pak si na vyčištění koberce pozvěte úklidovou firmu z Ostravy. Stačí domluvit termín a vpustit pracovníky na podlahovou krytinu, odkud předtím odstraníte všechny překážející předměty.

Obáváte se pádu z okna – špinavá okna nejsou zrovna vaší dobrou vizitkou, zvláště pak, chcete-li si domů, například jako v singlu žijící muž, pozvat dívku snů, se kterou jste se seznámil před pár týdny. Na mytí oken sice nic není a každý zdravý chlap to zvládne sám, vystačíte s kvalitní gumovou stěrkou a vodou s prací sodou a octem, který se postará o to, abyste na oknech neměli šmouhy. Jenže otevřete okno dokořán ve svém devátém patře, a pod vámi spatříte na chodníku ve vzdálenosti pětadvaceti metrů chodce jako docela malé figurky a zatočí se vám z toho hlava. Neriskujte závratě a vratké štafle či židle, odkud se snadno zřítíte na ten chodník. Pád z osmého patra zřejmě nepřežijete.

úklidová firma

Úklid po řemeslnících – máte čerstvě vymalováno anebo dokončenou rekonstrukci elektrických rozvodů? Měnili jste zároveň okna a nechali vyzdít příčku v jednom z pokojů? Pak tu bude jistě spousta špíny a prachu a důkladně to uklidit není zrovna jednoduché. Profesionální úklidová firma si s tím ale poradí hravě.

Posted in:
Articles by
Published: