Využijte reklamní potisk triček pro dobrou věc


Když se rozhlédnete po Internetu s cílem objevit tu nějaké vtipné tričko s potiskem, co byste darovali své přítelkyni nebo příteli, zůstanete udiveně zírat na tu lidskou omezenost. Humor je sice kořením života, ale měl by mít jistou důstojnost, inteligentní myšlenku a pozitivně laděný ráz. To, co se však prezentuje u mnoha firem, je spíše zoufalý pokus o cosi trapného, a co s opravdovým humorem mistrů komiků dvacátého století, kam patřil například Vladimír Menšík, Vlastimil Brodský, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Josef Abrhám, Libuška Šafránková nebo Oldřich Nový, nemá nic společného.

dívka v tričku

Objevíte tu zejména náměty rádoby sexuální, alkoholické s převahou pivního moku, drahých nedostupných aut či různé formy submisivity a snižování vlastní autority. Což takhle si to nenechat líbit a prezentovat na veřejnosti konečně něco moudrého, inteligentního a věcného, i když v humorném pojetí? Výhodou reklamního potisku triček je možnost nechat natisknout skutečně cokoli. Jakoukoli myšlenku, jakýkoli nápad. Nemusí to být jen fotografie či malba, klidně vyrukujte na veřejnost s textovým sdělením. Můžete to provést třeba tak, že pořídíte vašim přátelům před odjezdem na společnou dovolenou trička a každému z nich necháte natisknout známé či méně známé citáty hereckých osobností.

tričko s potiskem

Můžeme si pak všichni díky vám připomenout hvězdnou slávu a hlavně životní moudrost tvůrců filmů a filmových seriálů, jako byla například Arabela, Svatební cesta do Jiljí, Marečku podejte mi pero, Kulový blesk, Jáchyme hoď ho do stroje a mnoho dalších úžasných titulů. Nenechme se vtrhnout do hlouposti a naivity, kam směřuje zejména přehnaná konzumace alkoholu či nezřízené využívání nebo spíše zneužívání moderních technologií, které mohou při lidské nevědomosti a pýše lidstvo na této planetě spíše zotročit, než být nápomocné.

Posted in:
Articles by
Published: