Vlastní dům u moře? Žádný problém!


Patříte k těm, co milují teplo, moře a sluníčko?

Váš sen se s námi může stát skutečností! Stačí, když navštívíte naše webové stránky a vyberete si. Chorvatsko reality na prodej, naši makléři Vám pomůžou od začátku až do konce. Poradíme a pomůžeme Vám se vším, co bude potřeba k vyřízení. Obraťte se na nás, jako již spousty našich spokojených zákazníků a věřte, že budete spokojeni.

Chorvatské město

A proč zrovna do Chorvatska? pojďme se podívat společně na zajímavosti, zvyklosti a krásy tohoto ráje na zemi.

Pláže jsou zde písečné, i oblázkové. Takže ať již vyznáváte písek, či oblázky, vyberete si. Moře zde bývá poklidné, vlny jsou zde „tak akorát“. Nebývají zde velké vlny a zákazy koupání, jako je tomu v jiných destinacích. Představte si, jak pár desítek metrů od svého domu odpočíváte na pláži a posloucháte zvuk šumění moře. Voda v moři je zde krásně čistá a teplá. Sezona na koupáni začíná již od června. Ti otužilejší se koupají již v květnu. Národní chorvatská měna je kuna. Dá se zde však pohodlně platit eurem, ve větších městech i platební kartou. Pokud bychom měli poukázat na místa, která zde stojí za to navštívit, bude to určitě starobylé město Dubrovník. Dále plitvická slaná jezera. Ta bývají častokrát nabízena i jako samostatný zájezd. Výhledy a koupání zde je doopravdy nádherné. Pokud už zde žijete déle, nebo vám prostě bude chybět „zeleň“, stojí za to, navštívit ostrov Mljet. Je vyhlášený nádhernou zelenou krajinou. Dále nesmíme zapomenout na hlavní město Záhřeb. Toto město má přenádherné historické centrum a památky, které jistě stojí za to navštívit.

Plitvická jezera

Takže ať už milujete odpočinek, nebo cestování, je Chorvatsko skvělou volbou. Navíc se do České republiky budete moci vracet za rodinou, či přáteli takřka pravidelně. Autem trvá cesta okolo 10ti hodin. Pokud budete chtít zůstat nějaký čas opět v ČR, určitě je zde možnost pronájmu, a t především v létě, kdy turisté tuto nabídku rádi využijí! Ať už se rozhodnete nemovitost pronajímat, či se do ni trvale přestěhovat, ručíme Vám, že litovat nebudete.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Posted in:
Articles by
Published: