Půjčka ze západu


Všechno z té strany bylo špatné. Kapitalisté dřou svůj chudý lid a ti žijí pod jejich knutou. Jak je tedy možné, že v jejich filmech je zcela běžná věc bazén u domu a skoro každý své vlastní auto se jim moc vysvětlovat nechtělo. Většinou tvrdili, že je to schválně tak natočeno a že jde o imperialistickou propagandu. Jenže lid věděl svoje. Po pádu samozvaných vládců se sem začaly všechny ty imperialistické neduhy tlačit horem dolem. Bazény k domu, levná auta a také americké půjčky. Lid nadšeně kupoval to, co kdysi nemohl. Hypotéka bylo neznámé slovo a americkou hypotéku jste nemohli ani vyslovit. Nadšený národ se radoval a papal to pozlátko, dle komundírů falešné, plnými hrstmi.

banda komunistů

Nakonec u nás ten prožluklý kapitalismus zvítězil a pokud si někdo myslí, že komáři zalezli do svých děr a ostudou tam setrvali, tak se mýlí. No co, nakradeno měli, tak mohli podplácet a zase vrtat do politiky. Ale to jsem odbočil a nechtěně se dostal na vedlejší, politickou kolej. Ihned tedy couvám zpátky na kolej s půjčkami a hypotékami. Nuže, vzít si dnes hypotéku je sice složitá záležitost, ale zase je nutno pochopit, že nejde o půjčku na dvě piva. Zde se bude jednat o milionech a zpravidla nejen o jeden. Takže podle toho to také musí vypadat. Proto se kontroluje kdeco. V bance musíte nosit spousty potvrzení a zlé jazyky hovoří, že musíte hlásit i kolik mají důchod prarodiče. Ovšem tohle bude asi jen a jen pomluva.

peníze

Nebankovní sektor to zase tak hluboce neprožívá, zaručit se lze čímkoli, takže než nechávat člověka shánět potvrzení o tom, že dosud vydělával a kolik považují za nesmysl. Proto se také jejich produkt nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů. Celá akce probíhá zrychleně, skoro bez papírování, takže se k výsledku doberou všichni zúčastnění hodně rychle. Pokud si to chcete zkusit tak klikněte na odkaz v článku.

Posted in:
Articles by
Published: