Máte problémy se zuby?


Trápí vás zubní kazy? Nejste spokojeni s tím jak vaše zuby vypadají? Pokud víte že vaše zuby napadl kaz, je potřeba zajít k lékaři, aby vám kaz vyvrtal a zabránil tak jeho prohloubení až ke kořenům. Pokud se kazy chytnou včas a začne se s jejich léčbou, je velká šance že se zub zachrání, ale pokud přijdete k lékaři s hlubokým kazem, je možné, že o zub přijdete. Preventivní prohlídky u lékaře dokážou včas odhalit i začínající kazy, a jejich vrtání není tak bolestivé jako u hlubokých kazů.

zubní nástroje

Jaká je prevence?
Prevencí zubních kazů je důkladné čištění zubů. Už od dětství nám rodiče i lékař vštěpovali, abychom si zuby čistili důkladně, protože právě důkladným čištěním můžeme snížit riziko vzniku zubních kazů na minimum. Je nutné používat mezizubní kartáčky, zubní nitě i správný zubní kartáček. Velkou pozornost by všichni měli věnovat i tomu, jakou zubní pastu nebo ústní vodu si vyberou.

Kromě čištění zubů je nutná i návštěva dentální hygieny, která nás zbaví opravdu dokonale zubního plaku nebo pigmentových skvrn. Zanedbáním zubní péče dochází k jejich poškození, které je v mnoha případech nevratné. Pokud by vám postupem času vlivem kazů chyběly zuby, dají se nahradit jen implantáty nebo vyndavací náhradou.

bílý úsměv

Nemáte svého zubního lékaře a stále hledáte který zubař v Praze má volná místa? Existuje mnoho zubních klinik, které ale nenabírají nové pacienty. Lékaři mají plné kapacity a tak je těžké najít ordinaci, kde by vás zaregistrovali. U nás jsou ještě volná místa, ale i u nás se kapacity rychle plní. Poskytujeme komplexní péči v oblasti zubního lékařství. Zaručujeme vám profesionální a empatický přístup, moderně vybavenou kliniku i přijatelné ceny. Zaregistrujte se u nás a získejte navíc uvítací balíček k péči o zuby zcela zdarma. Objednat se. Nám můžete i přes náš web, kde najdete kontaktní formulář.

Posted in:
Articles by
Published: