Lepší funkčnost i vzhled


Vlastnit bazén bylo dříve jen pro bohaté lidi, ale postupem času si ho může díky dostupným cenám dovolit každý. Nejlevnější bazény stojí jen pár desítek tisíc, a to už je pořádný důvod pro to si ho koupit. Jen si představte jaké léto budete mít, když budete mít na zahradě svůj vlastní bazén. Koupání kdykoliv bez nutnosti někam chodit. 100% soukromí a klid. Spousta lidí si ho nakonec nechá nainstalovat především díky tomu, že se budou moct koupat kdykoliv budou chtít, protože otevírací dobu koupaliště často nestíhají třeba z pracovních důvodů.

míč bazén

Když už si vyberete zapuštěný bazén, buď si ho můžete nainstalovat sami, a nebo firmy vyrábějící bazény nabízí možnost instalace na klíč. Tato varianta je velice oblíbená, protože se o nic nebudete muset starat. Většina firem ale nenabízí možnost zastřešení bazénu, což je praktické z hlediska údržby a bezpečnosti. Navíc krytý bazén vypadá lépe než otevřený.

Proč zastřešit bazén?
Pokud máte doma malé děti, měli byste v první řadě myslet na bezpečnost. Stačí chvilka nepozornosti a dítě může spadnout do vody. A pokud neumí plavat, může se stát neštěstí. Proto jako první doplněk k bazénu kupte právě zastřešení. Když půjdete od bazénu pryč byť jen na pár minut, jednoduše bazén zakryjete a máte jistotu že se nic nestane.

zapuštěný bazén

Zastřešení zamezí i tomu, že by vám do bazénu spadlo i nějaké zvíře, ať už váš domácí mazlíček nebo sousedova kočka. A rovněž vám usnadní údržbu. Do zakrytého bazénu jen tak nespadne třeba listí nebo větve ze stromů. Nebudete tak muset vybrat nečistoty tak často jako v případě, že byste měli bazén neustále otevřený.

Nabízíme několik druhů zastřešení, a z nich si určitě vyberete ten, který vám bude nejvíc vyhovovat. Uvidíte, že zastřešení bazénu se vám bude líbit, a že budete klidnější, když bude bazén napuštěný, ale zajištěný.

Posted in:
Articles by
Published: