Lámete si hlavu s oslavou?


Každý milující rodič chce svým dětem dopřát pokud možno krásnou narozeninovou oslavu, na kterou budou ještě dlouho vzpomínat. Někteří rodiče si pronajímají skákací hrady, vystoupení dětského baviče a nebo třeba zařizují malování na obličej. Dětská oslava může mít mnoho podob, ale není jednoduché ji připravit tak, aby zabavila více dětí. Většinou se na oslavy zvou i spolužáci ze školky nebo školy a samozřejmě kamarádi oslavenců, příbuzní a známí, se kterými chcete oslavit tento velký den. Proto si dejte záležet s výběrem programu. Je potřeba zabavit nejen děti ale i dospělé. A jak na to?

karetní trik

Pokud si nevíte rady s dětskou oslavou a není vám líto vynaložit více peněz, můžete si objednat nějakého koordinátora oslav, který vám vytvoří oslavu na míru. Vy mu sdělíte jen své požadavky jako jsou například barvy nebo dort a můžete se těšit na oslavu, která nadchne všechny. Bohužel je potřeba počítat tím, že taková služba rozhodně nebude levná. Pokud to zvládnete sami, můžete se do přípravy oslavy vrhnout sami. Lidé většinou slaví dětské narozeniny jen s pár kamarády a rodinou tím způsobem, že zajdou někam do kavárny nebo na oběd, a větší oslavy věnují spíše větším milníkům, jako jsou třeba první kulatiny.

kouzelnické pomůcky

Zabavte všechny
Jednou z variant je kouzelník pro děti. I když se vám to možná zda jako neoriginální, rozhodně každý na oslavě kouzelníka neměl. Já se věnuji nejen dětským oslavám, ale i oslavám pro dospělé publikum nebo pro firmy. Dokážu zabavit všechny, protože můj program dokážu rychle přizpůsobit publiku. V rukávu mám spoustu triků, které zaujmou malé i velké diváky. Pro děti mám připravena i zvířátka z balonků, takže budou mít i něco na památku. S kouzelnicím vystoupením rozhodně nešlápnete vedle, protože magie a kouzla přitahují lidi odnepaměti, a to lidi jakékoliv věku, a proto pobavím vás i vaše malé oslavence.

Posted in:
Articles by
Published: